Şirket Profili

Firmamız, 2014 Yılında kumaş üretimi ve satışı yapmak üzere kurulmuştur. Ham kumaş, boyalı kumaş ve baskılı kumaş üretim ve satışında, uzman ve yetkin kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sektördeki tüm teknolojik yenilikleri sıkı sıkıya takip etmekte, yapılan değerlendirmeler sonucunda müşteri memnuniyeti ve talepleri’ de göz önünde bulundurarak sürekli üretim ve kapasite artırımına gitmektedir.

Safran kumaş ; polyester,viscone,poly/viscone, linen, cotton ,jacquard tarzında

kumaşlar üstünde uzmanlığını sürdürmektedir.

 Pazarlama ve Satış ekibimiz alınan siparişleri işletmemize girişten müşterimize teslim edilişine kadar her aşamada takip eden ve muhataplarımıza her aşamada bilgi veren konularında uzman, deneyimli satış ve müşteri temsilcilerinden oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Sürekli yeniliği hedefleyen Safran Kumaş ; yeniliğe açık ,cesur ve kararlı duruşuyla sektörde yaptığı kaliteli üretim ,kaliteli servis ve müşterilerle sağlıklı iletişim anlayışıyla müşterilerine hizmet vermeyi kendine prensip edinmiştir.

Misyonumuz

Safran Kumaş olarak hem Türkiye’ye hem dünyaya hizmet vermeye çalışmanın sorumluluğu ışığında üretimden müşteri ilişkilerine kadar her kademede sistematik ve insani değerler bilincinde hareket etmekteyiz. Sektör standartlarını ve ihtiyaçlarını bilerek kişilerin ve markaların beklentilerini karşılayarak nitelikli, kaliteli ve farklı ürünler sunma arzusundayız.